CR024420F
MFR.Part #
CR024420F
JLCPCB Part #
C3959793
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS