CR02435J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02435J
JLCPCB Part #
C4153001
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS