CR024322F
MFR.Part #
CR024322F
JLCPCB Part #
C4341563
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS