CR024301F
MFR.Part #
CR024301F
JLCPCB Part #
C4346233
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS