CR024203F
MFR.Part #
CR024203F
JLCPCB Part #
C4152895
Description
-55℃~+155℃ 420kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS