CR024122F
MFR.Part #
CR024122F
JLCPCB Part #
C4254127
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS