CR023R92F
MFR.Part #
CR023R92F
JLCPCB Part #
C4254103
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS