CR023R01F
MFR.Part #
CR023R01F
JLCPCB Part #
C4344910
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS