CR02395J
MFR.Part #
CR02395J
JLCPCB Part #
C4254237
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS