CR02393J
MFR.Part #
CR02393J
JLCPCB Part #
C4152888
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS