CR023904F
MFR.Part #
CR023904F
JLCPCB Part #
C4254206
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS