CR023900F
MFR.Part #
CR023900F
JLCPCB Part #
C4006740
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS