CR023744F
MFR.Part #
CR023744F
JLCPCB Part #
C4152988
Description
-55℃~+155℃ 3.74MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS