CR02361J
MFR.Part #
CR02361J
JLCPCB Part #
C4345252
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS