CR023600F
MFR.Part #
CR023600F
JLCPCB Part #
C4254008
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS