CR023404F
MFR.Part #
CR023404F
JLCPCB Part #
C4024116
Description
-55℃~+155℃ 3.4MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS