CR0233R2F
MFR.Part #
CR0233R2F
JLCPCB Part #
C4348628
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS