CR0233R0F
MFR.Part #
CR0233R0F
JLCPCB Part #
C3961848
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS