CR02335J
MFR.Part #
CR02335J
JLCPCB Part #
C4038657
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS