CR02333J
MFR.Part #
CR02333J
JLCPCB Part #
C4152791
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS