CR023324F
MFR.Part #
CR023324F
JLCPCB Part #
C4254250
Description
-55℃~+155℃ 3.32MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS