CR023322F
MFR.Part #
CR023322F
JLCPCB Part #
C4339549
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS