CR023311F
MFR.Part #
CR023311F
JLCPCB Part #
C3968626
Description
-55℃~+155℃ 3.31kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS