CR023020F
MFR.Part #
CR023020F
JLCPCB Part #
C4032249
Description
-55℃~+155℃ 302Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS