CR023013F
MFR.Part #
CR023013F
JLCPCB Part #
C4152838
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS