CR023011F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR023011F
JLCPCB Part #
C3915919
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS