CR02300J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02300J
JLCPCB Part #
C4152800
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS