CR022R21F
MFR.Part #
CR022R21F
JLCPCB Part #
C6145000
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS