CR022940F
MFR.Part #
CR022940F
JLCPCB Part #
C4254251
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS