CR022872F
MFR.Part #
CR022872F
JLCPCB Part #
C4349525
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS