CR022803F
MFR.Part #
CR022803F
JLCPCB Part #
C4017581
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS