CR022800F
MFR.Part #
CR022800F
JLCPCB Part #
C4152787
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS