CR02273J
MFR.Part #
CR02273J
JLCPCB Part #
C3959031
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS