CR022703F
MFR.Part #
CR022703F
JLCPCB Part #
C4152977
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS