CR022670F
MFR.Part #
CR022670F
JLCPCB Part #
C3960079
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS