CR022611F
MFR.Part #
CR022611F
JLCPCB Part #
C4254268
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS