CR02245J
MFR.Part #
CR02245J
JLCPCB Part #
C4152939
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS