CR022402F
MFR.Part #
CR022402F
JLCPCB Part #
C4349793
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS