CR0223R7F
MFR.Part #
CR0223R7F
JLCPCB Part #
C4254119
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS