CR0223R4F
MFR.Part #
CR0223R4F
JLCPCB Part #
C4254221
Description
-55℃~+155℃ 23.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS