CR022374F
MFR.Part #
CR022374F
JLCPCB Part #
C4342745
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS