CR022264F
MFR.Part #
CR022264F
JLCPCB Part #
C4152788
Description
-55℃~+155℃ 2.26MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS