CR02222J
MFR.Part #
CR02222J
JLCPCB Part #
C4152786
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS