CR022203F
MFR.Part #
CR022203F
JLCPCB Part #
C4253988
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS