CR022152F
MFR.Part #
CR022152F
JLCPCB Part #
C3961679
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS