CR022102F
MFR.Part #
CR022102F
JLCPCB Part #
C4152990
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS