CR0220R0F
MFR.Part #
CR0220R0F
JLCPCB Part #
C4254100
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS