CR02204J
MFR.Part #
CR02204J
JLCPCB Part #
C4346904
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS