CR022000F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR022000F
JLCPCB Part #
C4342964
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS