CR021R20F
MFR.Part #
CR021R20F
JLCPCB Part #
C4152801
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS